İdrar kültürü alındı idrarında staphylococcus epidermis uredi yazıyor önemli bir şey midir

Kızım 4 yaşında sol böbreğinde grade 3 reflu çıktı antibiyotik kullanıyoruz kullanırken idrar kültürü alındı idrarında staphylococcus epidermis uredi yazıyor önemli bir şey midir teşekkür ediyorum

Tahlil.com Cevabı : Hayır önemli bir şey değil.Ciltten bulaşmış bir mikroorganizma olabilir.Herhangi bir tedavi uygulamaya gerek yok.