İdrar tahlili sonuçlarımı yorumlar mısınız?

Tam idrar tahlili sonuçlarım:lökosit = bol Hyassi epitel = 8-10 Hrenal epitel = – Lhiyalen slendir = – Lbakteri = bol LcaOxm (kalsiyum okzalat mc- = LcaOxD (kalsiyum okzalat dih- = Ltriple fosfat kristali = Lgranüler slendir = L

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlili sonucunda bol lökosit görülmesi bir enfeksiyonu akla getiriyor.İdrar kültürü yaptırmanız yararlı olacaktır,enfeksiyonun tayini açısından.