İdrar tahlili sonucumuzu acıklarsanız sevinirim blood:0 bilirubin:negatif urobilinjen:normal Keton:negatif Glukoz:negatif

İyi akşamlar hocam idrar tahlili sonucumuzu acıklarsanız sevinirimblood:0bilirubin:negatifurobilinjen:normalKeton:negatifGlukoz:negatifProtein:negatifnitrit:negatiflökosit:negatifph:6.5dansite:1011renk:acık sarıgörünüm:berrakidrar kültürü:üreme oldu karısık üreme saptandıspot idrar incelemeleri:Kreatinin(Spot):39,73 Protein (Spot İdrar):8,22,5 yasında kızımın sonucları tesekkürler

Tahlil.com Cevabı : Kızınızın idrar kültüründe karışık üreme olması tam karar verilemediğini bir daha kültür yapılmasının uygun olduğunu gösteriyor Bu haliyle bir iltihap varlığından soz edemeyiz