İdrar tahlilimde kristal olduğunu söyledi ve bir ilaç yazdı onu kullanıyorum yanma geçti fakat şişkinlik ve ağrı devam ediyor neyden kaynaklanabilir ?

Merhaba . Benim idrarımda yanma kasıklarda batma gibi problemlerim vardı . Doktorumla görüştüm idrar tahlilimde kristal olduğunu söyledi ve bir ilaç yazdı onu kullanıyorum yanma geçti fakat şişkinlik ve ağrı devam ediyor neyden kaynaklanabilir ?

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon, barsak veya mide probleminiz olabilir, muayene olmanızı öneririz..

m**************** :

pH 5.5 4.4 - 7.4 7 5.5 Glukoz Negatif mg/dL Negatif Negatif Protein Negatif mg/dL Negatif Negatif Bilurubin Neg mg/dL Negatif Negatif Üribilinojen Normal mg/dL Normal Normal Nitrit Negatif Negatif Negatif Keton Neg mg/dL Eser Negatif Lökosit Negatif Negatif Negatif Eritrosit Negatif Negatif + İdrar

Cevap:

Sonucunuz normaldir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.