İdrar tahlli sonuçlarım : Urobilinojen = Normal Bilirubin= Negatif Keton =Negatif Eritrosit= Negatif Protein= Eser Nitrit= Negatif Lökosit= + Glukoz=Negatif Dansite =1.025 pH = 5.5?

İdrar tahlli sonuçlarım : Urobilinojen = Normal Bilirubin= Negatif Keton =Negatif Eritrosit= Negatif Protein= Eser Nitrit= Negatif Lökosit= + Glukoz=Negatif Dansite =1.025 pH = 5.5 Mikroskopik Değerlendirmeler= . ( nokta) Epitel=4 Eritrosit = 1 Lokosit Hücresi = 11 yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinde 1 lökosit hücresi, bir enfeksiyon olasılığını akla getiriyor.İdrar kültürü de yapılabilir