İdrar yolu sonucunda bac degeri ne olmalıdır sonuç ++ karşısında 40 yazıyor. Rbc sonucu 3.15 karşısında 2

 İdrar yolu sonucunda bac degeri ne olmalıdır sonuç ++ karşısında 40 yazıyor.Rbc sonucu 3.15 karşısında 2 yazıyor

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinde bakteri olması bir enfeksiyon bulgusu.Bu durumda idrar kültürü yapılması çok faydalı olacaktır.Buna göre enfeksiyon yönünden gerekirse tedavi başlanabilir.