idrarda mikroalbumin 2.38 idrarda kreatin 19.26

idrarda mikroalbumin 2.38 idrarda kreatin 19.26 kanda CRP(Türbidimetrik) 44.50 ürea 52 kreatinin 3.2 Dansite 1.005 ast 31.36 sedim 49 ulturason her iki böbrek yerleşim boyut kontur parankim kalınlığı ve ekojenitesi ile pelvikalisiyel yapıları normaldir.Taş fokal lezyon izlenmemiştir Sebebi nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Böbrek fonkyonlarında bozulma görünüyor, nefrolojiye başvurmanız ve tadavi-takip olmanız gerekmektedir..