İdrarımda enfeksiyon çıktı bunun üzerine üroloji uzmanına gittim benden idrar ve beta-hCG istedi ve beta -hCG =57.99 çıktı . Sizce hamile miyim ve bana üromisin

İdrarımda enfeksiyon çıktı bunun üzerine üroloji uzmanına gittim benden idrar ve beta-hCG istedi ve beta -hCG =57.99 çıktı . Sizce hamile miyim ve bana üromisin saşe adında antibiyotik verdi bunu kullanmalı mıyım?Eğer hamileysem bir zararı olur mu?Şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Yazmış olduğunuz değere göre tahmini olarak 4 haftalık hamile olduğunuz söylenebilir.Ancak gebeliğin varlığını kesin olarak belirleyecek olan durum ultrason muayenesinde kesenin görülmesi olacaktır.İlacınız ile ilgili başlayan doktorunuza veya bir kadın doğum doktoruna danışmanız gerekmektedir.

Gebelik haftanızı hesaplamak için sitemizde bulunan gebematiği kullanabilirsiniz.