İdrarımda yanma var. Bu tahlil sonucum LOKOSİT EST +- - BLOOD NEG - GLUKOZ NEG MMOI/L 0-5.6 PROTIN NEG G/L 0-0.3.

İdrarımda yanma var bu tahlil sonucum LOKOSİT EST +- - BLOOD NEG - GLUKOZ NEG MMOI/L 0-5.6 PROTIN NEG G/L 0-0.3 PH 6.0 5-8.5 SİPESİFİK GRAVİTE 1.002 1-1.03 KETON NEG MMOI/L 0-0.5 OROBİLNOJEN 0.2 UMAI/L 0-34 BLİRUBİN NEG - NİTRİT NEG - TURBIDITY CLESR - COLOR COLORLES - LOKOSİT 10 HPF 0-5

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu olabilir, idrar kültürü aldırıp sonucuna göre tedavi verilmelidir..