İki adet gebelik testi yaptı ve biri pozitif biri negatif cıktı

kız arkadasımla cinsel ilişkiye girdik ve içine boşaldım adetine 3 gün vardı nıormal şartlarda ertesi gün hapını kullandı ve şu anda kasıklarında bi ağrı var ve adet gördü iki adet gebelik testi yaptı ve biri pozitif biri negatif cıktı Şimdi ne yapmalıyız

Tahlil.com Cevabı : Daha hassas olan kan testi yaptırın.