İki ay önce sürtünmeli ilişki yaşadık ve adet düzenli oluyor. Ancak hamile olma durumundan korkuyoruz?

 İyi günler ben kız arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdim 2 ay önce gittikçe karnı büyüyo kilo aldım diyo adeti de düzenli oluyo vajibal bölgeye boşalma olmadı fakat boşaltıktan sonra pen*simi sildikten sonra tekrar devam ettik ben hamile olmasından şüphe ediyorum var mı böyle risk ? idrar negatif

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız bilgiler doğrultusunda şikayetlerin sebebinin hamilelik olmadığını söyleyebiliriz. Yaşanan stres ve dönemsel etkiler bu şikayetlere sebep olmuş olabilir.