İki gün önce şiddetli kusma ve sırt göğüs spazmlarıyla acile gittim besin zehirlenmesi denildi ve serum takıldı yapılan tahlil sonuçlarını yorumlar mısınız..

Merhaba, iki gün önce şiddetli kusma ve sırt göğüs spazmlarıyla acile gittim besin zehirlenmesi denildi ve serum takıldı yapılan tahlil sonuçları aşağıdaki gibi: PO2:36,5 O2Hb:63,3 COHb:4 HHb:32,5 MetHB:0,2 WBC:12,15 RDW-SD:47,3 LY%:26,9 NE%:65,4 MO%:5,8 yorumlar mısınız? teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlar o andaki kan oksijen sevyeniz hakkında bigi vermektedir, sorun yoktur..