İkinci aşılamamı 8 gün önce yaptırdım bu gün dayanamayıp gidip hcg baktırdım sonuç 1.68 çıktı

Merhabalar ben 2. aşılamamı 8 gün önce yaptırdım bu gün dayanamayıp gidip hcg baktırdım sonuç 1.68 çıktı çok düşük bir rakam biliyorum ama sizce erken olduğu içinmi böyle çıktı?Yoksa hamilemiyim...Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Bu değer hamilelik olmadığını gösteriyor, doktorunuz önermedikçe test  yaptırmayın