ilacımı bitireli 4 gün oldu hala adet olmadım. bu yüzden ağustosun 27'sinde beta hcg testi yaptırdım 0.03 çıktı. hamile olma ihtimalim var mı?

merhaba. ayın 1'inde şüpheli bir ilişkim oldu. tamamen bir birleşme olmadı, kıyafetler vardı ben yinede emin olmak için ertesi gün hapı kullandım. kullandıktan 2 gün sonra kahverengi lekelenmem ve kanamam oldu bu kanama 4 gün sürdü. ayın 3'ü,9'u,18'inde kan testi yaptırdım hepsi negatif çıktı. ayrıca pco hastası olduğum için adetlerim düzensiz oldukça. bunun üzerine de doktorum tarlusal adlı adet söktürücüyü verdi. ilacımı bitireli 4 gün oldu hala adet olmadım. bu yüzden ağustosun 27'sinde beta hcg testi yaptırdım 0.03 çıktı. hamile olma ihtimalim var mı? teşekkürler, şimdiden. Bu test sonucuna göre hamilelik yok.

Tahlil.com Cevabı : Bu test sonucuna göre hamilelik yok.