İlişki sırasında kondom yırtıldı. vajinasının çevresine meni bulaşmıştı. vajinasına 3-4 cm girmiştim?

ilişki sırasında kondom yırtıldı. vajinasının çevresine meni bulaşmıştı. vajinasına 3-4 cm girmiştim. meninin vajina içine girme ihtimalini yüksek buldum ve ertesi günü hapı aldım. kız arkadaşım 30 dk içinde içti. ilk adeti ise 1 hafta geç oldu. korkuyorum. bilgilendirirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsiniz.