İlişki sonrası adet oldum ancak hala tedirginim. Hamile olabilir miyim?

Sevgilmle ekim ayinda kiyafetle surtunerek iliskiye girdik. Kasim ayinda adetim 5 gun gecikti daha sonra dolu dolu oldum ondan sonraki aylarda duzene girdi hic belirtm yok Fakat icimde buyuk bi korku var hamile olduguma dair. İnternetten hamileyken adet olanlari okudum hamile olabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : Adet döngüsü hamilelik oluştuğu sürece var olmaz. Emin olmak için gebelik testi yaptırabilirsiniz.