İlişki sonrasında regl tarihi biraz gecikti. Acaba psikolojik ya da mevsimsel midir yoksa gebelik söz konusu mudur?

İyi akşamlar. Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. İç çamaşırlarımız yoktu ve ben karnına boşaldım. Regl tarihi biraz gecikti. Acaba psikolojik ya da mevsimsel midir yoksa gebelik söz konusu mudur?

Tahlil.com Cevabı : Test yapmanızı öneririz..