İlişkiden 12 gün geçti ve normal zamanından 1 gün önce normal şekilde adet oldum sizce hamile olma ihtimalim var mıdır?

Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik ama içime boşalmadı. Sonraki gün ertesi gün hapı aldım. 12 gün geçti ve normal zamanından 1 gün önce normal şekilde adet oldum sizce hamile olma ihtimalim var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz yok denecek kadar azdır..