Iliskiden 17 gun sonra kanama devam ederken beta hcg yaptirdim <1.0 çıktı. Kanama etkilermi sonucu yada doğru mudur

Merhaba korunmasız iliskim sonrasi 24 saat icinde ertesi gun hapi ellayi kullandim.regli olma zamanimda iliskiden 15 gun sonra regliye benzer kanamam oldu eski kanda olabilir yada yerlesme kanamasi diye şüphe ediyorum. Iliskiden 17 gun sonra kanama devam ederken beta hcg yaptirdim <1.0 çıktı. Kanama etkilermi sonucu yada doğru mudur. Cunku mide bulantilari falan yaşıyorum gebelik yok değil mi

Tahlil.com Cevabı :

Cinsel birlikteliğin  ardından  adet görülmüş olması  hamilelik mümkün olmadığını gösteren bir bulgudur.
Gebelik ihtimali yoktur bu durumda.
Zaten gebelik testi sonucunuz da negatif çıkmış.

Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında daha ayrıntılı  bilgi almak ister ve bu konuda yazılarımız ile verdiğimiz cevapları okumak isterseniz tıklayınız....