İlişkiden 2-3 gün sonra normal adet gördüm. Hamile miyim?

Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik dışarıya boşaldı ancak bir iki damla kaçtı diye düşünüyoruz. İlişkiden 2-3 gün sonra normal adet gördüm. Fakat zamanımdan önceydi. Şuan 1 ay oldu adetim bir hafta kadar gecikti stresten midir ?

Tahlil.com Cevabı :

İlişki sonrasında adet görüldüyse hamilelikten söz edilemez. Adet gecikmeniz bir süre daha devam ederse nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneriyoruz.