İlişkiden sonra 80.gün test yaptırdım.Bunlar da tahlil sonucum: HIV Ag/Ab 0,821 S/CO Referans değerleri <1.0 negatif >=1.0 pozitif.

İlişkiden sonra 80.gün test yaptırdım.Bunlar da tahlil sonucum: HIV Ag/Ab 0,821 S/CO Referans değerleri <1.0 negatif >=1.0 pozitif Merak ettiğim şey 0,821 değeri 1.0 değerine gerçekten çok yakın , nedeni nedir ?ayrıca herhangi bir tehlike teşkil eder mi?Tekrardan test olmama gerek var mı?

Tahlil.com Cevabı : Şu anda testiniz negatiftir, 6 ay sonra tekrarlatmanızı öneririz..