İlişkiden sonra ilk ay adet gördüm 2. ay gecikti hamile olabilir miyim?

3 yada 4 haziranda yüzeysel bir ilişki yaşadım tabiri doğruysa sürtünme yoluyla.Hiç bir şekilde boşalma olmadı 9 haziran da da adet gördüm. Normalde 1 hafta erken adet olurum ama bu ay iki gün gecikti gebelik riski var mı?

Tahlil.com Cevabı : Geçen ay düzenli bir şekilde adet görmeniz gebe olmadığınızı göstermektedir.Bu ay olan 2 günlük gecikmenin bir çok sebebi olabilir.Bu gecikme 7 günü aşarsa emin olmak için bir kadın doğum uzmanına gidebilirsiniz.