İlişkiden sonra normal adetimi oldum ondan 10 gün sonra iç çamaşırımda kahverengi lekeler oldu. doktora gittim kan tahlilinde gebe çıkmadım?

 İlişkiden sonra normal adetimi oldum ondan 10 gün sonra iç çamaşırımda kahverengi lekeler oldu. doktora gittim kan tahlilinde gebe çıkmadım enfeksiyon göründü antibiyotik kullandıktan sonra yine normal adetimi oldum ama yine kanama oldu hamile miyim

Tahlil.com Cevabı : Regl görülmüşse hamilelikten söz edemeyiz.