İlişkiye girdiğimiz gün reglimden önceki 14. gündü. regli olmama bi hafta var hamile olma ihtimalim varmı

merhaba erkek arkadaşımla 5 gün önce ilk kez birlikte olduk ve geri çekilme yöntemiyle bir kez ilişkiye girdik. ilişkiden iki gün sonra pembe bir sıvı geldi kasıklarımda ara ara ağrı var. ilişkiye girdiğimiz gün reglimden önceki 14. gündü. regli olmama bi hafta var hamile olma ihtimalim varmı

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz vardır..