İlişkiye girdik ama dışarı boşalma oldu. İlişkiden 2 gün sonra regl oldum. Hamilelik olasılığı var mıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Korunmasız ilişkilerde dışa boşalma olsa bile zevk suyuna bağlı olarak gebelik riski her zaman için oluşur.Ancak ilişki sonrasında normal adet kanamasının olunması gebeliğin olmadığını gösterir.Geri çekme yöntemi güvenilir bir doğum kontrol yöntemi değildir.Bu yüzden korunmasız ilişkilerden kaçınmanınız