İlk basta ben 87.günde anti hiv eliza testi oldum sonuç 0.16 negatif çıktı sizce birşeyim varmıdır?

İlk basta ben 87.günde anti hiv eliza testi oldum sonuç 0.16 negatif çıktı sizce birşeyim varmıdır? birde asıl kafama takılan şuydu arkadaşımda eliza testi olmuş ona 110 tl civarında bie ücter ödemiş bense 22 lira ödedim ikiside özel bir hastane kafam orda karıştı?

Tahlil.com Cevabı : Sonucun negatif çıkmış Kafanızi gereksiz yere karıştırmayın