ilk defa böyle bir ayda iki kez adet görmeye başladım.normal 28-30 günde bir adet görürüm her zamanda düzenlidir.acaba hamile miyim değil miyim bunu nasıl anla

En son 4 Martta adet gördüm ve 18 Martta hamile kalmak için çalışmalara başladık.27 Martta adet gördüm.. ilk defa böyle bir ayda iki kez adet görmeye başladım.normal 28-30 günde bir adet görürüm her zamanda düzenlidir.acaba hamile miyim değil miyim bunu nasıl anlayabiliriz ne önerirsiniz?

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme durumu olabilir.Bu yüzden bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızı öneririm.İmkanınız yoksa da bir gebelik testi yaptırmanızda fayda vardır.Ancak yaptıracağınız gebelik testi kanda bhcg ile olursa daha sağlıklı sonuç alırsınız.