İlk gün Eliza(-) 30 gün sonra ise yine eliza(-) sonrasında araştırdığım kadarıyla combo test yaptırılması gerekiyormuş?

İlk gün Eliza(-) 30 gün sonra ise yine eliza(-) sonrasında araştırdığım kadarıyla combo test yaptırılması gerekiyormus 45. günde ise Ankarada bir labaratuarda combo test yaptırdım. test sonucum HIV p24 Antilen Negatif 0.00 Hıv 1/2 Antikor Negatif 0.04 bundan başka bir test yaptırmalımıyım

Tahlil.com Cevabı : HIV testiniz normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..http://tahlil.com/tag/hiv