ir kaç hafta önce şiddetli kasık ağrısı şikayetiyle kadın doğum doktoruna gittim. idrar tahlili istedi ve sonuçlar normal biraz daha su iç dedi

Bir kaç hafta önce şiddetli kasık ağrısı şikayetiyle kadın doğum doktoruna gittim. idrar tahlili istedi ve sonuçlar normal biraz daha su iç dedi. tahlildeki yüksek olan değerlerim; eritrosit: 4 H(0-3) yassı epitel: 6 H(0-5) yorumlarsanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : İdrarınızda RBC yeni eritrosit oranı az da olsa yüksek çıkmış.İdrarda rbc olması eritrosit yani kanama olduğunu gösterir, bu durumda ultrason, radyolojik bazı tahliller, idrar kültürü gibi ilave tanı yöntemlerine ihtiyaç olabilir.

c************ :

merhaba ben hamilelilk testi yaptım idrarda ikinci cizgi silik cıktı.sonra saglık ocagına gıdıp kan testi yaptırdım sonuc 169 cıktı yaklasık 4 haftalık hamile oluyorum ama 5 aylık bebegım var sezeryanla olmustu zate ve kürtaj olmak istiyorum bunun için ne yapabilirim bilgilendirirseniz cok sevinirim

Cevap:

Sağlık kuruluşuna başvurmanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.