İyi geceler hocam ben dün gebelik testi yaptım çift çizgi çıktı ama yaptıktan 1 saat sonra az da olsa kanamam oldu kesildi emin olmak için bir test daha yaptım

İyi geceler hocam ben dün gebelik testi yaptım çift çizgi çıktı ama yaptıktan 1 saat sonra az da olsa kanamam oldu kesildi emin olmak için bir test daha yaptım ama ondaki çizgi daha silikti ve kanmam pıhtılaşmayla birlikte yoğun olmakla birlikte tekrar başladı şimdi gebelik var mı yok mu üstüne mi görüyorum acaba yada düşük mü yapıyorum. Düşük yapıyor olsam ağrım olurdu herhalde ama benim hiç ağrım yok.

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda kanda gebelik testi ve doktor muayenesi gerekmektedir.Bu yüzden ihmal etmeyip bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var.