İyi günler 32 yaşındayım.Hafif kahverengi lekelenmeler vardı bu gün kan tahlili yaptırdım sonuç 42,35 çıktı. Bu sonuca göre gebelik durumu nedir kimyasal vb dur

İyi günler 32 yaşındayım son adet tarihim 7 Temmuz 3 günüdür hafif kahverengi lekelenmeler vardı bu gün kan tahlili yaptırdım sonuç 42,35 çıktı. Bu sonuca göre gebelik durumu nedir kimyasal vb durumlar söz konusu olabilir mi? başımdan bir kimyasal bir de boş gebelik geçti çok tedirginim :(

Tahlil.com Cevabı :

Yazmış olduğunuz bhcg değerine göre gebelik pozitif.Tahmini olarak 3 haftalık hamile olduğunuz söylenebilir.Ancak gebeliğin varlığını ve sağlıklı bir gebelik olup olmadığını asıl belirleyecek olan durum ultrason muayenesinde kesenin görülmesi ile olacaktır.Bunun için de bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var.Kimyasal gebelik,boş gebelik vs. olup olmadığını anlamak için takip gereklidir.

Sitemizde bulunan gebematikten gebelik haftanızı  hesaplamak için tıklayın:http://tahlil.com/gebelik-suphesi-olanlar-icin-gebematik