İyi günler bugün erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ?

İyi günler bugün erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik bende sadece iç çamaşırı vardı onda bişey yoktu boşalmaya başladığını anlayınca kendini geri çekti birazcık vajinal bölgeme bulaşmıştı sizce hamile kalırmıyım? Yardımcı olursanız çok sevinirim ne yapmam gerekiyor?

Tahlil.com Cevabı : Yok denilecek kadar az fakat adetinde 5 gün veya daha fazla gecikme olur ise gebelik testi yapabilirsin.