İyi günler çatlama iğnesi yaptırdım günüm 3 gün geçti ve kan testi yaptırdım sonuç 7.4 çıktı ama ertesi gün adet gördüm adet çok olmadı bir hafta sonra tekrar t

İyi günler çatlama iğnesi yaptırdım günüm 3 gün geçti ve kan testi yaptırdım sonuç 7.4 çıktı ama ertesi gün adet gördüm adet çok olmadı bir hafta sonra tekrar test yaptırdım 11.5 çıktı buna göre ben hamile olabilir miyim değilsem yükselme nedeni ne olabilir...

Tahlil.com Cevabı : Bhcg değerine göre gebelik pozitif görünüyor.Kanamanız üstüne görme kanaması olabilir.Vakit kaybetmeden bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var.Tekrar testleri ve jinekolojik muayene ile gebeliğin olup olmadığı kesin olarak tespit edilir.