İyi günler hocam benim yasım 23 sorunum uyurken kalbim hızlı atıyor nefesim kesiliyor doktora gittim sonuçlarım: Aort Kökü: 3.2 Sol, Teichol:%60.

İyi günler hocam benim yasım 23 sorunum uyurken kalbim hızlı atıyor nefesim kesiliyor doktora gittim sonuçlarımı sizinle paylaşmak istiyorum ayrıca reflü hastasıyım EKOKARDİYOGRAFİ Aort Kökü: 3.2 Sol Atr:3.8 SVDSVÇ:4.5 Ejenksiyon fraksiyonu Teichol:%60 mitr yok AORT YETM yok TRİK YET :yok PUL YET:yok

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz normaldir, gastoenterolojiye başvurun, şikayetleriniz reflü nedeni ile olabilir..

M****************** :

Hocam malum bu günlerde hastaneye gidemiyoruz bende de reflü belirtileri vardı gaviscon ve vogast verdiler iyi gelir dendi sorum reflü neden olur iyi günler dilerim

Cevap:

Öncelikle geçmiş olsun.Verilen ilaçlar reflü tedavisinde kullanılan ilaçlardır. Reflü hakkında detaylı bilgileri sitemizde konuya dair yayınladığımız yazıda bulabilirsiniz.Reflü Neden Olur?

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.