İyi Günler Hocam.18 Yaşındayım 9 gün önce şüpheli bir ilişki yaşadım?

İyi Günler Hocam.18 Yaşındayım 9 gün önce şüpheli bir ilişki yaşadım.İlişkiden 6 gün sonra bende baş ağrısı,mide bulantısı,iştahsızlık ve ishal ortaya çıktı şuan sadece ishal ve baş ağrısı devam ediyor.Sizin yorumunuz nedir ve testleri ne zaman yaptırmalıyım korkuyorum hocam yardım edin.

Tahlil.com Cevabı : HIV ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor. HIV virusu, bulaşsa bile  kısa zamanda hiç bir belirti vermez AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında detaylı  bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....HIV ve AİDS nedir, belirtilertenı ve tedavisihttp://tahlil.com/tag/hiv