İyi günler.Ben adet oldum hamile olma ihtimalim yok evet bunu siz demiştiniz.Ama göğsümün ucunda bey

Tahlil.com Cevabı : İyi günler.Ben adet oldum hamile olma ihtimalim yok evet bunu siz demiştiniz.Ama göğsümün ucunda beyaz iltihaba benzer biseyler ve ağrıyor.Acaba hamilelik düşüncesi beni strese sokmuş ve bu gibi tepkimeler oluyor olabilir mı ? Nedeni nedir?