Kabızlık var gibi stres mi bilmiyorum erken adet oldum diye gerginim test yaptırmama gerek var mı

 Adetim haziran 24 ydü temmuz 16 sında adet oldum ancak bir korku var hamile olma.durumum var mıdır kabızlık var gibi stres mi bilmiyorum erken adet oldum diye gerginim test yaptırmama gerek var mı ilk üç gün normal.kanama diğer iki gün hafif kahve leke geldi ve bitti şuan

Tahlil.com Cevabı : Tarihiniz biraz erkene geçilmiş olsa da normal adet kanaması gördüyseniz hamilelikten söz edemeyiz. Emin olmak için gebelik testi yaptırabilirsiniz.