Kahramanmaraş'ta yaşıyorum ve ilk defa kan verdim peki bu hemoglobinin fazla olması ne gibi sorunlar çıkarabilir?

Kahramanmaraşta yaşıyorum ve ilk defa kan verdim peki bu hemoglobinin fazla olması ne gibi sorunlar çıkarabilir? Bir de kan değeri düşük bir insana kan verme olasılığı nedir yanı kan değerleri artar mı?

Tahlil.com Cevabı : Yaşadığınız yer etken olabilir,ancak bir dahiliye uzmanı tarafından da muayene edilmeniz yararlı olacak,size ilave tahliller yapabilir