Kahverengi akıntı bugünde kokulu kahverengi akıntı geldi nedeni nedir?

sevgilimle 3 hafta önce sürtünerek ilişkiye girdik ikimizinde kıyafetleri vardı, kendi kıyafetlerine boşaldı. 1 hafta sonra normal adetimi gördüm, 1 hafta sonra bir şişlik hissettim, dün sabah şeffaf esnek bir akıntı ve daha sonra kahverengi akıntı bugünde kokulu kahverengi akıntı geldi nedeni nedir

Tahlil.com Cevabı : Kokulu ve renkli bir akıntı vajinal bir enfeksiyon bulgusu olabilir.