Kan sonuçlarımda, lökosit 4.1,nötrofil çomak 0,nötrafil parçalı ç 45,eozinofil 4...

Kan sonuçlarımda, lökosit 4.1,nötrofil çomak 0,nötrafil parçalı ç 45,eozinofil 4,bazofil 1lenfosit 41monosit 9 trombosit yeterli sayıda anizositaoz hafif hepsi bu kadar kan tahlillerimde wbc 3.9-2.8-3.9 gibi oynak seyrediyor.Beni çok tedirgin ettiler?

Tahlil.com Cevabı : Lenfosit yüzdeniz yüksek çıkmış.Ama hemen de panik olmayın.Bu konuda bir Hematoloji uzmanına başvurmanızı öneriyorum.En doğru kararı verecek,gerekirse ilave tahliller isteyecek ve sizi detaylı şekilde bilgilendirecektir.