Kan tahlil sonuçlarım, glikoze hemoglabin(hb a1c) %Hb A1c L 5,77, A1c L 0,64, HB L 16...

Kan tahlil sonuçlarım, glikoze hemoglabin(hb a1c) %Hb A1c L 5,77, A1c L 0,64, HB L 16Hemogram, HGB L 11,32, MCV L 61,32, MCH L 18,92, PROTEİN C H 156,8 kalan sonuçlarımın hepsi normal ne anlama geldiğini öğrenebilir miyim yada ne yapmam gerektiğini bir de idrar testi sonucumMİKROSKOBİ 6-8 LÖKOSİT, 18-20 EPİTEL VE AZ BAKTERİ GÖRÜLDÜ diyor ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : İdrar testinde lökosit görülmesi bir enfeksiyon bulgusu.İdrar kültürü testi detaylı bilgi verecektir.Ayrıca hafif kansızlık bulgularınız da var.