Kan tahlili sonucumda anemi var mı?

Kan değerlerim: rdw 21,9 mpv 17,2 demir bağlama 469 acaba anemi varmı.Çok güçsüz hissediyorum kendimi.

Tahlil.com Cevabı : Anemi tanısı için,hemoglobin (hgb),hematokrit(hct) ve eritrosit(rbc) değerlerini incelemek gerek.Göndermiş olduğunuz test sonuçlarıyla anemi olup olmadığınız konusunda hakkında yorum yapamayız.