Kan testi sonuçlarım wbc 10.3 lym% 41.2 lym# 4.3 baso% 0.5 mchc 34.9 normal değerlerin üstünde ve altında olanları yazdım.

 Hocam bugün kan testi sonuçlarımı aldım yarın dr göstereceğim.merak ediyorum şimdi siz yorum yapabilirmisiniz lütfen.wbc 10.3lym% 41.2lym# 4.3baso% 0.5mchc 34.9normal değerlerin üstünde ve altında olanları yazdım sadece.

Tahlil.com Cevabı : Değerlerinizi normal olarak kabul edebiliriz