Kan testimin sonuçları, HEMOGRAM: Lökosit L 3,51, Lenfosit H 48,7, Monosit H 15,1

Kan testimin sonuçları, HEMOGRAM: Lökosit L 3,51, Lenfosit H 48,7, Monosit H 15,1Nötrofil L 1,14, Sodyum 143, Potasyum 4,6, Ferritin 132, Üre 32 yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Lökosit değeri düşük.Nötrofiller de düşük.Periferik yayma adlı testin yapılması yararlı olabilir.Hematoloji doktoruna danışın