kan uyuşmazlıgı var bu durum eşimin ve doğacak olan cocugumun saglıgında her hangi bir problem yaratırmı.

merhabalar ben gökhan kan grubum b rh + eşiminde a rh - yeni evlendik ve eşim 12 haftalık hamile sanırım kan uyuşmazlıgı var bu durum eşimin ve allah nasip ederse doğacak olan cocugumun saglıgında her hangi bir problem yaratırmı. bu konuyla ilgili bizi bilgilendirirseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı :

Evet, Rh uyuşmazlığınız var, ilk gebelikte genellikle sorun olmaz, daha sonrası için doktorunuz gereken tedaiyi(aşı, vb) yapacaktır..