Kanamam 2-3 gün sürdü acaba hamile miyim?

Benim adetim her ayın 30. da olur. Ocak ayı 15. de sürtünme yoluyla ilişki yaşadım, boşalma olmadı fakat zevk suyu bulaşmış olabilir. Adetimi tam günümde oldum. Kahverengi bi sıvı geldi ve kanamam 2-3 gün sürdü. Yine kahverengi akntı ile bitti. Idrar testı yaptım negatıf çıktı ? Hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı :

İlişki sonrasında düzenli olarak adet görülmeye devam edilmişse hamilelikten bahsedilemez. Akıntı şikayetleriniz devam ederse nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneriyoruz.