Kapmış olduğum hıv enfeksiyonunu 1 ay içinde daha bende antikor bile oluşmamışken erkek arkadaşıma bulaştırma olasılığım nedir?

 Tekrar rahatsız ediyorum.ama kapmış olduğum hıv enfeksiyonunu 1 ay içinde daha bende antikor bile oluşmamışken erkek arkadaşıma bulaştırma olasılığım nedir? erkek arkadaşımda birden çıkan ürtiker beni endişelendirdi.yabancı erkekten aldığım hıvvirusunu hemen ona bulaştırmış olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : HIV testinin pozitif çıktığı bile yok yazdıklarınıza göre ancak  HIV korkusu psikolojinizi oldukça bozmuş.Günümüzde bu durum artık psikiatrik bir sorun olarak kabul ediliyor.Bu korkuyu yaşayan bir çok okurumuz var sizin gibi, aşağıda bu durumda bulunna ziyaretçilerimiz için yazdığımız yazımızı okumanızı öneriyoruz.HIV korkusu nedir, bu durumdaki hastalar ne yapmalıdır?https://tahlil.com/blog/hiv-korkusu-hiv-fobisi-ve-aids-korkusu-nedir-879