karın ağrım var sizce hamilelik olabilir mi lütfen yardım edin

Sevgilimle Sürtünme yolu ile ilişki yaşadık penısı hep kuru tuttuk boşalma olmadı zevk suyu gelmiş olabilir bilmiyoruz ama hep sildik. Ancak adetim 5 gün gecikti şu an karın ağrım var sizce hamilelik olabilir mi lütfen yardım edin

Tahlil.com Cevabı : Karın ağrısı gebelik değil, adet habercisi olabilir. Ancak; zevk suyunun az da olsa, gebeliğe sebep olması mümkündür. Gecikme devam ederse gebelik testi öneririz.