Kasımda erkek arkadaşımla sürtünmeli ilişki yaşadım, boşalma olmadı. Ben yinede doğum kontrol hapı kullandım. 1 ay adet olmadım. Daha sonra 3-4 kere düzensiz şe

Kasımda erkek arkadaşımla sürtünmeli ilişki yaşadım, boşalma olmadı. Ben yinede doğum kontrol hapı kullandım. 1 ay adet olmadım. Daha sonra 3-4 kere düzensiz şekilde adet oldum. Sürekli kilo alıyorum ve bacağımda çatlaklar oldu. Hamile olabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı :

Ertesi gün hapları, korunmasız ilişkinin hemen ardından gebeliği önlemek amacıyla kullanılan bir ilaçlardır
Kullanımını takiben zaman zaman adet döngüsünde bir takım düzensizliklere yol açabilir.Şikayetleriniz devam eder ise bir kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneririz.