Kıyafetler üzerinden sürtünme yaşadık hamile kalır mıyım?

Merhaba ben 1 ay içinde bir kaç defa erkek arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdim ama kıyafetlerimiz var pantolon ve iç çamaşırları ilkinde hiçbirşey bulaşmadı ama 2.de biraz su değdi pantolonuma ama hemen sildim içeri geçer diye o günde doktora gittim adetlerim düzensiz olduğu için piremolut verdi ve ogün akşam içmeye başladım 3 gün önce hap bitti sancılarım var ama hâlâ adet olmadım hamilelik riski var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden hamilelik oluşma ihtimali yoktur.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.